Lt En
logo
lt
en

Naujienos

Ruklos įgulos kariai bendroje rikiuotėje paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną

Ruklos įgulos kariai bendroje rikiuotėje paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną

Lapkričio 23 d. Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas", Algirdo ir Vaidoto batalionų, Jonušo Radvilos mokomojo pulko ir Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro kariai minėjo Lietuvos kariuomenės dieną. Renginys vyko Jonušo Radvilos mokomojo pulko rikiuotės aikštėje.

Iškilminga šventė prasidėjo valstybinio himno giedojimu bendroje rikiuotėje ir Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimu. Renginyje dalyvavo Jonavos rajono bei Ruklos savivaldos atstovai. Šios iškilios šventės proga labiausiai pasižymėjusieji kariai buvo apdovanoti Lietuvos kariuomenės vado ir pajėgų vadų medaliais. Sakydamas sveikinimo kalbą plk. ltn Aleksiejus Gaiževskis paminėjo, kad stiprybės semiamės iš kariuomenės istorijos, nepriklausomybės kovų, o mūsų pagrindinė užduotis yra saugoti ir ginti tai, dėl ko kovojo mūsų protėviai, taip pat užtikrinti laimingą vaikystę ir galimybę gyventi laisvoje Lietuvoje mūsų vaikams.

 

Šventė praskaidrina kasdienę rutiną ir nelengvą kario tarnybą, nuspalvina kasdienybę, o pasiekimų įvertinimas suteikia gyvenimui prasmės.

 

Lietuvos kariuomenės nuotraukos