Lt En
logo
lt
en

Logistikos valdyba

LV ženklas

Logistikos valdyba   

 Lietuvos kariuomenės (LK) Logistikos valdyba yra viena jauniausių Lietuvos kariuomenės šeimos narių. Į dešimtąjį savo gyvavimo laikotarpį įžengusios pajėgos gali drąsiai pasigirti tuo, kad ganėtinai užaugo ir patobulėjo vykdydami savo pagrindinį tikslą – efektyviai rengti ir palaikyti logistinius pajėgumus, kurie užtikrintų Krašto apsaugos sistemos institucijų ir jų padalinių logistinį aprūpinimą ir paramą Lietuvoje ir už jos ribų.

Logistika, gal ir nematoma, bet gyvybiškai svarbi. Vienas Logistikos valdybai vadovavusių aukštų karininkų, lygindamas Lietuvos kariuomenę su gyvu organizmu, logistiką prilygino plaučiams – gyvybiškai svarbias funkcijas atliekančiam organui.

Logistikos valdybai skiriamos tokios užduotys kaip bendra logistinė parama Lietuvos kariuomenės operacijoms, vykstančioms Lietuvoje ar už jos ribų, lauko paslaugų ar NATO paskirtų karinių vienetų pajėgumų plėtra. Taip pat nepamirštamas tiekimo grandinės „nuo sandėlio iki kario“ užtikrinimas, tiekiant prekes ir paslaugas Krašto apsaugos sistemos padaliniams. Visa tai užtikrinti padeda Logistikos valdybos kariniai vienetai.

  2016 tarptautines pratybos