Lt En
logo
lt
en

Naujienos

Sausumos pajėgų vadovybės ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabų kariai lankėsi Giraitės ginkluotės gamykloje

Sausumos pajėgų vadovybės ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabų kariai lankėsi Giraitės...

Vasario 1 d. apie 20 Sausumos pajėgų vadovybės ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) štabų karių vyko į ekskursiją Giraitės ginkluotės gamykloje Kauno rajone. Ekskursijos tikslas – susipažinti su gamyklos veikla, jos gaminamų šovinių gamybos procesu ir taip praplėsti savo žinias karybos srityje.

 

Ekskursijos pradžioje Gamyklos atstovai pristatė kariams gamyklos istoriją, veiklą, kokybės valdymo sistemą, gaminius, gamyklos iššūkius ir ateities planus. Vėliau, stebėdami šovinių gamybos liniją, kariai turėjo galimybę susipažinti su visu šovinių gamybos procesu, užduoti rūpimus klausimus. Ekskursijos pabaigoje kariai aplankė šovinių bandymo laboratorijas ir požeminę 550 m. ilgio bandomąją šaudyklą.

 

Giraitės ginkluotės gamykla yra viena naujausių ir moderniausių mažo kalibro šovinių gamyklų, įdiegusių šiuolaikinę technologiją, turinčių modernius įrengimus bei gaminančių NATO sertifikuotą produkciją.


Kapitonas Mindaugas Neimontas, Sausumos pajėgų vadovybės viešųjų ryšių karininkas, mob. tel. 8 640 45 380

Nuotr. – E. Žygaičio