Lt En
logo
lt
en

Naujienos

Birutės bataliono kariai Velykų proga surengė šventę šeimoms ir kūdikių namuose globojamiems vaikams

Birutės bataliono kariai Velykų proga surengė šventę šeimoms ir kūdikių namuose globojamiems vaikams

 

Velykų išvakarėse Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono kariai surengė šventę karių šeimoms ir Alytaus kūdikių namuose globojamiems mažyliams.


„Stengiamės kuo linksmiau švęsti Velykas ir naujomis jėgomis pasitikti bundantį pavasarį“, – sakė laikinai bataliono Ryšių su visuomene skyriaus viršininko pareigas einantis vyr. leitenantas Donatas Suchockis.

Bataliono ramovę užpildė ne tik kariai, bet ir jų šeimų nariai, taip pat vaikučių būrys iš Alytaus kūdikių namų. Susirinkusius sveikino bataliono štabo viršininkas majoras Linas Pakutka, primindamas žmogaus valios galią ir linkėdamas siekti užsibrėžtų tikslų.


Apie Velykų prasmę priminė Alytaus įgulos kapelionas majoras Saulius Kasmauskas, kuris palinkėjo neišsenkančio gerumo, santarvės šeimose ir linksmų švenčių. Mažuosius svečius žaidimams pakvietė netikėtai į batalioną atvykusi Velykų bobutė Velykė su savo žavingomis asistentėmis kiškutėmis. Kol vaikai linksminosi, piešė piešinius, dažė inkilėlius, suaugusieji turėjo puikią progą paklausyti tautodailininkės Audronės Lampickienės pamokymų, kurie išsamiai atskleidė margučių dažymo paslaptis. Norintieji galėjo praktiškai išmėginti savo rankų miklumą ir pasitreniruoti marginti kiaušinius. Tuo pat metu kiti dalyvavo margučių ridenimo konkurse, margučių daužymo rungtyje, varžėsi varžybose tarp šeimų, vaišinosi velykinėmis vaišėmis bei arbata.


Kariai, jų artimieji ir vaikai pakiliomis nuotaikomis atsisveikino su Birutės batalionu ir išvyko ruoštis šventėms savo šeimose.


Nuotraukų aut. – vyr. srž. Romas Albaitis