Lt En
logo
lt
en

Naujienos

Plk. Egidijus Karvelis atsisveikino su Lietuvos kariuomenės mokyklos kovine vėliava

Plk. Egidijus Karvelis atsisveikino su Lietuvos kariuomenės mokyklos kovine vėliava

Liepos 29 d. Lietuvos kariuomenės Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje (LKM) vyko iškilminga rikiuotė, kurios metu dabartinis LKM vadas plk. Egidijus Karvelis atsisveikino su mokyklos kovine vėliava.

Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo Karinių oro pajėgų vadas plk. Dainius Guzas, Mokymo ir doktrinų valdybos štabo viršininkas, vykdantis valdybos vado funkcijas, plk. ltn. Andrius Jagminas, Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. Albertas Dapkus, MDV ir Kauno įgulos karinių dalinių vadai, kiti garbingi svečiai.

Plk. ltn. Andrius Jagminas padėkojo plk. Egidijui Karveliui už jo indėlį, rengiant specialistus Lietuvos kariuomenei ir vykdant Lengvosios pėstininkų brigados „Aukštaitija“ 1-ojo lengvųjų pėstininkų bataliono (LPB A 1 LPBN) formavimą ir karinį rengimą. Jis taip pat pasidalino keliais prisiminimais iš tarnybos su plk. E. Karveliu ir kokias pamokas jis išmoko bendrai dirbdamas.

LKM vadas plk. E. Karvelis, dėkodamas visam LKM personalui, pabrėžė, kad per 3 tarnybos metus jam įspūdį paliko savimi pasitikintis ir profesionalus kolektyvas, kuris sugebėjo įveikti iššūkius, kilusius tiek vykdant karinį profesinį švietimą, tiek vykdant LKM karių individualų ir kolektyvinį rengimą, siekiant pasirengti iškeltoms užduotims. Jis taip pat padėkojo MDV vadovybei, MDV ir Kauno įgulos dalinių vadams, Aleksoto bendruomenės atstovams už puikų bendradarbiavimą. Baigdamas savo kalbą, plk. E. Karvelis palinkėjo sėkmės LKM štabo viršininkui plk. ltn. Pauliui Diliūnui ir visam LKM kolektyvui, įveikiant vieną didžiausių šių metų iššūkių – aktyviojo kariuomenės personalo rezervo karių pratybas.

Atsisveikinęs su LKM kovine vėliava plk. E. Karvelis vėliavą perdavė LKM štabo viršininkui plk. ltn. Pauliui Diliūnui. Iškilmingos rikiuotės metu plk. E. Karveliui buvo įteikti Lietuvos kariuomenės medalio „Už nuopelnus“ bronzos spalvos Gedimino stulpai ir MDV vado vardinė dovana.

LKM informacija ir nuotraukos.