lt
en

Naujienos

Pasaulio akrobatinio skraidymo lėktuvais „Jak-52

Birželio 25-liepos 4 d. Rojūnų (Panevėžio r.) aerodrome vyko Pasaulio akrobatinio skraidymo lėktuvais „Jak-52" čempionatas, kuriame Lietuvos komandos sudėtyje dalyvavo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Oro pajėgų štabo karininkų kursų viršininkas pulkininkas leitenantas Eltonas Meleckis ir Lietuvos kariuomenės atsargos kapitonė Onutė Motiejūnaitė.

Čempionato komandinėje įskaitoje lietuviai buvo tarp geriausių – komanda iškovojo sidabrą; čempionato nugalėtojais tapo Rusijos sportininkai, bronzos medaliai atiteko Ukrainos atstovams.

Asmeninėje įskaitoje sidabrą laimėjo Lietuvos kariuomenės atsargos kapitonė Onutė Motiejūnaitė. Eltonui Meleckiui čempionato pradžia nebuvo labai sėkminga – privalomoje programoje teisėjai jam skyrė aštuntą vietą. Tačiau laisvojoje programoje jis jau buvo penktas, pirmojoje nežinomoje programoje – ketvirtas, o antrojoje nežinomoje programoje iškovojo bronzos medalį. Bendroje asmeninėje įskaitoje E. Meleckis buvo penktas. Iš viso čempionate dalyvavo 22 sportininkai iš septynių šalių.